Murzasichle

Portal o górach, ich atrakcjach i sporcie

hala tenisowa
Poradnik

Hala Tenisowa Gliwice

Nasza oferta

Tenis to świetny sport dla utrzymania zdrowia, sprawności, siły i zwinności. Tenis wymaga koncentracji i wytrzymałości, ale daje też dużo frajdy. Ma również korzyści społeczne i psychologiczne. Możesz grać z klubem lub z przyjaciółmi i rodziną jako aktywność towarzyską. Nasza sprawność fizyczna odgrywa kluczową rolę w naszym ogólnym sukcesie w życiu, a zatem, jeśli jesteś w stanie poprawić swój poziom sprawności, nie tylko staniesz się znacznie lepszym tenisistą, ale także wzrosną Twoje szanse na sukces w różnych aspektach codziennego życia. Szukasz świetnego sposobu na poprawienie swoich umiejętności, a może chcesz się po prostu rozerwać lub zrelaksować? Cóż, mamy właśnie coś dla Ciebie!

Nowa hala tenisowa i strefa welness

Otworzyliśmy nową halę tenisową dla ludzi kochających sport. Dla kogoś kto jest profesjonalnym tenisistą czy amatorem który traktuje tenis hobbystycznie jak i dla osoby która chce spróbować czegoś nowego. Nasza hala jest dostosowana do każdej pogody jak i pory roku. Oferujemy najlepszy standard w całym mieście do tego abyś mógł miło spędzić czas w naszym obiekcie. Nasze profesjonalne oświetlenie umożliwia granie w porach wieczorowych i nocnych. Jeżeli już wiesz co chcesz robić podczas długich jesiennych wieczorów oraz marzy ci się gra w profesjonalnych warunkach, musisz nas odwiedzić!

 W Gliwicach nie było i nie będzie takiego klubu jakim jesteśmy my. Pasjonujemy się sportem i staramy się stworzyć najlepsze warunki do tego aby spełniać Twoje sportowe marzenia. Zapewniamy najlepsze i najbezpieczniejsze warunki do rozwijania swoich sportowych umiejętności. Nasza hala tenisowa posiada atestowane i certyfikowane nawierzchnie, co deklaruje, bycie jednymi z najlepszych nawierzchni do gry w tenisa. Grając u nas możesz czuć się w pełni swobodnie i bezpiecznie.

 Po treningu czekają na Ciebie nowe szatnie z natryskami, jak również strefa welness. Po skończonym meczu możesz zrelaksować się w naszej saunie suchej, saunie na podczerwień, w pokoju relaksacyjnym jak i na tarasie widokowym. Czeka na Ciebie również nowa restauracja z ogródkiem letnim, gdzie możesz zregenerować się po ciężkim wysiłku fizycznym, wcinając pyszności przygotowane przez naszego szefa kuchni.

Rozwijaj się sportowo

Jeżeli jesteś zainteresowany graniem w tenisa na poważnie, znajdziesz u nas profesjonalną pomoc. Nasi trenerzy świetnie znają się na rzeczy i bardzo  chętnie przekażą swoją wiedzę dalej. Trenuj pod okiem wspaniałych ludzi, dla których tenis jest wielką pasją. Dodatkowo nasze ceny są bardzo przystępne dla każdego miłośnika tenisa. Jeżeli byłbyś zainteresowany dodatkowymi usługami, również możesz na nas liczyć. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, lub do zasięgnięcia informacji u naszego personelu, który odpowie na każde twoje pytania. Znajdujemy się z dala od miejskiego zgiełku i zanieczyszczonego powietrza. Nasz obiekt znajdziesz pomiędzy Gliwicami a Tarnowskimi Górami. Nasza nowo otwarta hala tenisowa w mieście Gliwice, zawsze czeka na Ciebie z otwartymi ramionami. Odwiedź nas, a na pewno zostaniesz u nas na dłużej. Ciesz się sportem poznając jego nowe, lepsze oblicze!