Murzasichle

Portal o górach, ich atrakcjach i sporcie

Porady

Buty wojskowe na ryby i grzyby?

Wybierając się nad jezioro z wędką na weekendowy odpoczynek, aby w ciszy i spokoju wyciągnąć grubą rybę z wody, musimy wziąć pod uwagę warunki atmosferyczne oraz podłoże, po którym będziemy stąpać. Często miejsce naszego połowu znajduje się poza drogą utwardzoną, gdzieś w środku lasu albo daleko za miastem. Dojeżdżamy do parkingu bądź innego miejsca, gdzie bezpiecznie można zostawić samochód, a następnie czeka nas spacer. Jeżeli jest to popularne miejsce i mamy szczęście, to powita nas wydeptana ścieżka. A co, jeśli wybieramy miejsce rzadko odwiedzane? Brak ścieżki, grząskie błoto… niejedna osoba stanęła przed dylematem: mokre skarpety i fantastyczne miejsce na odpoczynek czy odwrót na pięcie i szukanie czegoś bardziej dostępnego? Możemy uniknąć tego problemu odpowiednio przygotowując się do naszej wyprawy.

Żadna droga nam nie straszna

Każdy z nas wie, że podczas wędrówek po lesie czy spaceru po górach najważniejsze jest wygodne obuwie. Polskie buty wojskowe Demar łączą w sobie wszystko to, czego oczekujemy od butów do zadań specjalnych. Chłodna noc i zmarznięte stopy – to najgorsze, co może nas spotkać. Możemy oczywiście tego uniknąć dobierając odpowiednie obuwie, które jest wygodne, wytrzymałe, chroniące naszą stopę w różnych warunkach atmosferycznych. W odpowiednich butach żadne podłoże nie jest nam straszne – czy to grząskie brzegi jeziora, błotnista leśna droga, czy też skaliste podłoże w górach. W dopasowanych, wygodnych butach każdy metr, a nawet kilometr pokonamy z uśmiechem na twarzy.

Buty wojskowe dla każdego

W naszym sklepie można znaleźć buty wojskowe firmy Demar w różnych wariantach: wysokie z usztywnieniem kostki oraz stawu skokowego w celu jak najlepszej stabilizacji naszej stopy, a zarazem wykonane z materiałów nie przepuszczających wody. Dla mniej wymagających, którzy nie planują zapuszczać się w błoto po kolana, posiadamy buty niższe, lżejsze, sięgające do kostki. Nadają się one świetnie do spacerów po lesie lub pokonywania łatwiejszych szlaków górskich. Nasze buty występują w wersji zarówno zimowej, letniej, jak i całorocznej. Gruba antypoślizgowa podeszwa z głębokimi bieżnikiem dodatkowo zabezpiecza nas przed straceniem przyczepności, upadkiem oraz amortyzuje wszelkiego rodzaju nierówności. Wnętrze wszystkich butów wyścielone jest miękkim materiałem dla zapewnienia naszej stopie jak najwyższego komfortu.

Jakość w dobrej cenie

Do produkcji butów wojskowych Demar wykorzystano materiały najwyższej jakości, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom, poszukującym jak najlepszego komfortu chodzenia na dłuższych trasach spacerowych. Kupując nasze buty można mieć pewność, że posłużą wiele lat. Zakup tańszego, gorszego jakościowo obuwia może okazać się nie najlepszym pomysłem, ponieważ zastosowane tańsze oraz gorsze jakościowo materiały mogą prowadzić do przedwczesnego zużycia się produktu. W naszym sklepie można nabyć towar najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie.