Murzasichle

Portal o górach, ich atrakcjach i sporcie

ekstraklasa
Poradnik

Kto zostanie królem strzelców ekstraklasy? Gdzie oglądać ekstraklasę?

Ekstraklasa to najważniejsza liga piłkarska w Polsce, a król strzelców to tytuł, o który co roku rywalizują najlepsi zawodnicy. W tym sezonie mamy kilku faworytów do zdobycia tego prestiżowego tytułu, ale kto ostatecznie zostanie królem strzelców? Czy będzie to zawodnik z czołowej drużyny, czy może odkrycie sezonu? Ekstraklasa, gdzie oglądać rozgrywki piłki nożnej – dowiedz się już dziś.

Aktualny lider 

Obecnie liderem strzelców ekstraklasy jest Said Humulic z drużyny Stali Mielec, który zdobył już 9 bramek w tym sezonie. Jego postawa na boisku jest imponująca i trudno nie zauważyć jego umiejętności strzeleckich. Humulic jest nie tylko skuteczny w ataku, ale również bardzo dobry w grze głową oraz w dryblingu. Jego drużyna Stal Mielec radzi sobie bardzo dobrze w tym sezonie, a Humulic jest jednym z głównych architektów sukcesów zespołu.

Drugie miejsce 

Kolejni zawodnicy, którzy plasują się wysoko w rankingu strzelców ekstraklasy, to Marc Gual i Jesus Imaz z drużyny Jagiellonia Białystok. Obaj zawodnicy zdobyli już po 8 bramek w tym sezonie, co pozwala im zająć wysokie miejsca w klasyfikacji najlepszych strzelców. Ofensywa drużyny Jagiellonia Białystok prezentuje się bardzo imponująco i na pewno będą stanowić poważne zagrożenie dla pozostałych drużyn w lidze.

Polak także skuteczny 

Kolejnym zawodnikiem, który plasuje się wysoko w rankingu strzelców ekstraklasy, jest Kamil Grosicki z drużyny Pogoni Szczecin. Zawodnik ten zdobył już 7 bramek w tym sezonie, co pozwala mu zająć wysokie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców. Grosicki jest ceniony za swoje umiejętności techniczne i doświadczenie, które pozwala mu radzić sobie z różnymi sytuacjami na boisku. Jego skuteczność w ataku jest imponująca, a jego drużyna Pogoń Szczecin wykorzystuje jego umiejętności w swoich ofensywnych akcjach. Grosicki jest także reprezentantem Polski i jego postawa na boisku jest ważna dla drużyny narodowej.

Oglądaj najlepszych strzelców 

Ekstraklasa gdzie oglądać? Wielu kibiców piłki nożnej z pewnością będzie zadowolonych z informacji, że mecze ekstraklasy będą dostępne na platformie Canal Plus online. Dzięki temu, będzie można śledzić poczynania swoich ulubionych drużyn i zawodników w dowolnym miejscu i czasie, wystarczy tylko posiadać dostęp do internetu.

Co więcej, fani piłki nożnej mogą skorzystać z kodu rabatowego od Meczyki.pl, dzięki któremu mogą zaoszczędzić na abonamencie. Jest to doskonała okazja, by śledzić swoje ulubione zespoły i zawodników w najlepszej jakości, bez wychodzenia z domu.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.